Výhodná půjčka od Home Credit

Home Credit

Půjčit si peníze snadno, rychle a navíc za úrok, který není lichva v dnešní době, není nemožné. Stačí jen vědět na koho se obrátit a kde si o peníze požádat. V minulosti si klienti žádali o půjčku ve většině případů v bance.

Banky ale nenabízejí dostatečně zajímavé služby pro všechny, kteří mají o úvěr zájem a tak vzniklo mnoho nebankovních společností, které začaly klientům úvěry nabízet.

Mezi jednu z těchto nebankovních společností patří i Home Credit, která u nás funguje již od roku 1997 a dokázala uspokojit poptávku mnoha klientů.

Výhodná půjčka od Home Credit

Zde je přehled jejich služeb a nejvyužívanějších úvěrových produktů:

Hotovostní Home Credit půjčky

Pro klienty, kteří hledají způsob jak získat co nejrychleji peníze na ruku nebo na účet slouží právě hotovostní půjčky. Nejsou nijak omezeny, jedná se o klasický bezúčelový úvěr, podobně jako u půjčky Provident, takže peníze můžete využít jak na osobní výdaje, tak i na zaplacení jiných dluhů. Hotovostní půjčka od Home Credit se dá rozdělit na dva typy podle toho, jakým způsobem si ji dohodnete.

Půjčka po telefonu

Prvním typem je telefonní půjčka. K její sjednání stačí zavolat na linku Home Credit a dohodnout se s operátorem Home Credit. Na rozdíl od jiných lichvářských společností nemá Home Credit tuto linku placenou, za sjednání přes telefon tedy neplatíte.

Díky této telefonní půjčce můžete získat obnos v hodnotě až 160 000 korun, aniž byste měli nějakého ručitele nebo se zajistili zástavou ve formě nemovitosti. Navíc si můžete tento úvěr do jednoho měsíce od sjednání zrušit.

Půjčka od Home Credit přes internet

Podobně funguje i výhodná půjčka online. Díky ní lze získat částku v hodnotě 10 000 – 160 000 Kč. Stačí pouze prokázat svou totožnost dvěma platnými doklady, dodat potvrzení o příjmech a uvést bankovní účet, na který vám Home Credit pošle peníze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Výhodná půjčka od Home Credit"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*