I vy můžete získat bankovní půjčku

úvěr z banky

Získat úvěr z banky nemusí být už problém, dokonce i pro zákazníky s nízkým příjmem. Jak na to? Ukážu vám jednoduchý postup a 3 tipy jak získat peníze z banky s výhodnou úrokovou sazbou, a to i v případě že nemáte otevřený účet v žádné bankovní instituci. Zdarma tak získáte přístup k finančním produktům, které využijete když to opravdu budete potřebovat.

První krok – staňte se pro banku zajímavým

Chcete-li získat půjčku z banky, musíte být pro banku dostatečně důvěryhodný. Jedním ze způsobů jak si banka dokáže ověřit rizikovost zákazníka, je kontrola jeho platební historie prostřednictvím účtu, na který jsou připisovány všechny přijmy ale i výdaje zákazníka.

Je mnoho klientů, kteří účet otevřený nemají, zejména kvůli vysokým poplatkům za vedení účtu. Tato skutečnost je však v bankovním systému dělá „neviditelnými“ a pro banku je to překážka při poskytnutí úvěru, zda výhodnější úrokové sazby.

Existuje však řešení, které vám otevře dveře do světa mBank -Online banky v ČR. mBank je členem skupiny Commerzbank, jedné z vedoucích finančních institucí v Evropě.

S nulovými náklady můžete získat běžný účet, a to bez nutnosti návštěvy pobočky. Vyřídit osobní účet v bance můžete přes online formulář v průběhu 5 minut.

Druhý krok – získejte běžný účet bez měsíčních poplatků

Otevření a vedení účtu je bez poplatků, banka nabízí až 4 výběry z libovolného bankomatu zdarma, stejně bezplatné je nastavení platby inkasa, SIPO a trvalé příkazy. Běžný účet tak vyřídíte bez poplatků a bez rizika. Bezplatné služby nabízí mBank na našem trhu již více než 7 let.

mBank vstoupila na český a slovenský trh 25. listopadu 2007 jako retailová internetová banka a svou bezpoplatkovou politikou a transparentním přístupem ke svým zákazníkům způsobila v bankovním sektoru skutečnou revoluci. Tato filozofie jí během více než šesti let přinesla přes 700 tisíc spokojených zákazníků.

Jak sjednat mKonto?

Postup je jednoduchý, v prvním kroku vyplňte žádost o otevření mKONTO (bezplatný účet v bance). Vyplnění žádosti trvá jen několik minut. Smlouvu vám banka doručí kurýrem až kvám domů nebo pro sjednání účtu můžete využít kteroukoliv pobočku mBank. Založení mKONTO je samozřejmě ZDARMA a otevřením účtu se stáváte klientům banky, což vám přináší nové možnosti a výhody.

Jaké výhody s mKONTO získám?

Kromě bezplatného vedení účtu, získáte i přístup k online bankovnictví. Prostřednictvím online aplikace dokážete vyřídit téměř všechny finanční transakce, bez nutnosti vypisování šeků, či návštěvy pošty. Online aplikace je velmi přehledná, jednoduchá k použití a intuitivní, proto pokud jen trošku zvládáte práci s počítačem a internetem, dokážete své finance bezpečně a rychle spravovat.

S mKONTO však získáte ještě více, máte možnost využít úvěrové služby a produkty.

TIP č.1 – mRezerva: půjčka s povoleným přečerpáním 20 000 – 300 000 Kč

mBank vám nabízí službu mRezerva, v případě pokud na vašem osobním účtu nebude dostatek finančních prostředků banka vám v případě schválení povolí přečerpání až do výše 300 000. O mRezervu můžete požádat pouze pokud už jste majitelem účtu mKonto a to prostřednictvím internet bankingu, nebo na některém z obchodních míst. V případě finálního schválení máte peníze k dispozici ještě v týž pracovní den. Splácení probíhá automaticky z plateb příchozích na mKonto.

TIP č.2 – mPŮJČKA: Kreditní karta VISA

Pokud jste majitelem osobního účtu mKonto, můžete prostřednictvím internet bankingu požádat o vydání kreditní karty mPŮJČKA. Tato embosovaná kreditní karta vám zajistí dostatek finančních prostředků na nákupy, přičemž z každé platby získáte 1% zpět.

Výhody mPŮJČKA

 • Kreditka Visa Classic nebo Visa Gold za stejnou cenu
 • 1% zpět z každé platby během prvních 6 měsíců od aktivace karty pro nové smlouvy
 • Splácejte pouze 3% z vyčerpané částky
 • Možnost použít kreditku na platby i převody na účet
 • Až 54-ti denní bezúročné období
 • Měsíční limit pro výběr hotovosti až do 50% z celkového úvěrového limitu
 • Možnost nastavení 100% -ního automatického inkasa při splácení bez nutnosti kontrolovat dlužnou částku a datum splatnosti
 • Výhodné pojištění ke kartě
 • První nastavení vlastního PIN kódu je bez poplatku

TIP č.3 – mPŮJČKA Plus – nyní s výhodným úrokem 9,9% pa

Máte možnost požádat o bezúčelovou půjčku s úrokem 9,9% p.a. mPŮJČKA Plus patří mezi nejvýhodnější úvěrové nabídky na trhu, navíc pokud nyní průběhu splácení přinesete lepší nabídku, mBank ji dorovná.
Výhody mPŮJČKA Plus

 • 0 Kč za poskytnutí
 • 0 Kč za vedení
 • 0 Kč za mimořádné splátky a předčasné splacení
 • garantovaná úroková sazba 9,9% p.a. pro každého

Na co si dát pozor?

Osobní účet od mBank osobně využívám již více než 5 let, přičemž nikdy mi nebyly účtovány žádné poplatky. Měnila se jen výše úročení vkladů a některé poplatky za využívání platební karty. Otevření účtu mKonto nepřináší žádná rizika, vedení účtu je skutečně bez poplatků.

Osobní účet od mBank v porovnání s konkurenčními online službami (ZUNO, FIO) v ničem nezaostává a nabízí plnohodnotné internetové bankovnictví. Pokud se rozhodnete založit účet v mBank, získáte možnost využívat další služby banky, avšak tyto jsou předmětem zvláštního posouzení.

Uvedené informace se vtahují k podmínkám ke konkrétnímu datu, proto doporučuji sledovat aktuální nabídku na webstránce mBank. Založení účtu je prvním krokem jak se z klienta nebankovních společnost í může stát klient renomované banky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "I vy můžete získat bankovní půjčku"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*