SMS půjčky

SMS půjčkySMS půjčky

Také patříte mezi ty, kdo potřebují rychlou půjčku do výplaty a nechce se jim zdlouhavě vyřizovat půjčku v bance nebo složitě vyplňovat online formuláře?

Nebankovní společnosti zabývající se půjčkami, nabízejí možnost požádat o půjčku pomocí SMS zprávy. Jsou to takzvané SMS půjčky.

Je to velice jednoduché a rychlé. Podmínkou však je, že musíte již být u společnosti zaregistrováni jako stálý zákazník. V případě opakované žádosti o půjčku pak stačí jen zaslat sms zprávu v požadovaném předepsaném formátu, který najdete na webových stránkách firmy. Obratem vám příjde informace o schválení nebo naopak zamítnutí půjčky. Pokud je vše v pořádku a půjčka je schválena, peníze vám odešlou ihned na účet.

Pro koho jsou sms půjčky ?

Sms půjčky jsou vhodné pro všechny klienty, kteří mohou prokázat svou bonitu, mají platný doklad totožnosti, vlastní bankovní účet, funkční mobilní telefon a věk nad 18 let.
Sms půjčky jsou bez poplatků předem a bezúčelové. Díky tomu, že se jedná zpravidla o druhou či další půjčku, nemusíte již zasílat ověřovací poplatek ve výši 1 kč.

Sms půjčky jsou vyhledávaným produktem především pro maminky na mateřské, začínající podnikatele, důchodce či osoby pobírající pouze sociální dávky.

 

Požádat o sms půjčky můžete ve výši od 3000 kč do 12 000 kč, přičemž částek nad pět tisíc kč dosáhnete po třetí či čtvrté půjčce, pokud ji včas splatíte.
K vyřízení vám postačí mít platný občanský průkaz.

 

Nevýhody SMS půjček

SMS půjčky jsou bezúčelové a snadno dostupná půjčka. Nevýhody jsou

  • vyšší RPSN
  • krátkodobá splatnost obvykle do 30 pracovních dní
  • vyšší splátky

Pokud nezvládnete SMS půjčky vrátit v dohodnutém termínu, můžete si je oproti poplatku za prodloužení půjčku prodloužit.

 

Kdy SMS půjčky využít?

SMS půjčky se vám vyplatí zejména v případě, kdy potřebujete opravdu rychlé peníze a jste třeba zrovna v zahraničí nebo nemáte přístup na internet. Pokud se rozhodnete půjčku splatit dřív, můžete bez jakýchkoliv sankcí.
Než se rozhodnete pro SMS půjčku, porovnejte si nabídky jednotlivých společností a pečlivě prostudujte obchodní podmínky. Pečlivě si propočítejte, zda půjčku opravdu potřebujete a zda jste schopni ji splatit, aniž by vám peníze později v rozpočtu chyběli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "SMS půjčky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*