Rychlé půjčky vám nabízejí řadu možností …

Rychlé půjčky

Zapomněli jste na narozeniny svých blízkých? Nebo se vám náhle porouchalo auto? Potřebujete nutně odcestovat? Tyto nečekané události jsou velmi časté, ale samozřejmě, mohlo se vám přihodit i něco úplné jiného, ​​co si žádá rychlé a okamžité řešení situace. Samozřejmě, toto řešení není žádného jiného než finančního charakteru. Pokud již nechcete prosit o peníze své známé, příbuzné, případně neznámé osoby, kteréí nabízejí různé půjčky s vysokými úroky, tak se obraťte na nebankovní rychlé půjčky s výhodným úrokem. Rychlá půjčka je poskytována i bankovními společnostmi, ale můžete očekávat, že bankovní rychlé půjčky budou mít komplikovanější podmínky na získání půjčky, než nebankovní.

Rychlé půjčky jsou obecně takové půjčky, které by vám měly být doručeny velice rychle. Obecně jde o dobu 1 až 2 týdnů, ale až po schválení žádosti. Tento proces může trvat také několik dní. Podívejme se blíže na poskytovatele rychlých půjček a jejich jednotlivé podmínky.

Bankovní rychlé půjčky

Bankovní rychlé půjčky jsou takové půjčky, které vám poskytnou několik tisíc korun. Pokud hledáte rychlé půjčky bez dokládání příjmu nebo rychlé půjčky bez registru, tak se rozhodně neobracejte na bankovní společnosti. Ty budou od vás totiž požadovat dokládání příjmu, také budou nahlížet do registru dlužníků. Většinou si také musíte o půjčku přijít požádat osobně na pobočku.

Nebankovní rychlé půjčky

Nebankovní půjčky jsou otevřenější více žadatelům. Pokud byste chtěli rychlé půjčky bez dokládání příjmu nebo rychlé půjčky bez registru, s velkou pravděpodobností je u nebankovních společností najdete. Nebankovní rychlé půjčky vám nabízejí dva produkty: rychlou půjčku ihned a obyčejnou rychlou půjčku. O nebankovní rychlé půjčky můžete požádat různými způsoby: přes internet, přes sms nebo telefonicky. Pokud má některá společnost pobočku, můžete požádat i přímo v ní.

Rychlá půjčka ihned je v současnosti nejrychlejší půjčka na trhu. Protože rychlé peníze vám neposkytne do 1 týdne, ale do několika hodin, ba dokonce minut. Co to znamená v praxi? Že nejrychlejší půjčka může být na vašem účtu již do 10 minut od schválení vaší žádosti. Rychlá půjčka ihned vám dokáže takovou rychlostí zprostředkovat až 15 000 korun, které splácíte 3 měsíce. Tuto nabídku vám umožní XS půjčka. Pokud by vám stačila částka do 10 000 korun s dobou splatnosti do 31 dnů, požádejte o ni společnosti Ferratum. Ta vám dokonce při vaší první schválené rychlé půjčce ihned u nich, zcela odpustí úrok! To znamená, že namísto přibližných 23% úrokové sazby zaplatíte 0% – tedy splatíte jen tolik, kolik jste si půjčili. Rychlá půjčka ihned je vhodná pro nezaměstnané, pro důchodce, studenty, ženy na mateřské, před výplatou a pro každého, kdo rychlé peníze potřebuje bleskurychlé.

Rychlá půjčka vám dokáže poskytnout až 10 000 korun, přičemž si dobu splatnosti u některých poskytovatelů můžete zvolit až na 84 měsíců. Úroková sazba se u tohoto typu půjčky pohybuje okolo 20-25% a většinou tyto společnosti nenabízejí odpuštění úroků.

Rychlé půjčky bez registru

Máte zápis v registru dlužníků? V tom případě jsou rychlé půjčky bez registru právě pro vás. Do registru dlužníků se dostanete tehdy, když si vezmete nějakou půjčku a nesplácíte ji včas nebo vůbec. To má za následek, že si vás daná společnost poznamená. Ale tento diskrétní údaj mohou vidět všechny společnosti, které poskytují půjčky. Proto, pokud byste náhodou měli problémy se zápisem v registru dlužníků, nežádejte o rychlé půjčky bankovní společnosti, protože ty vždy nahlížejí do registru dlužníků a každý zápis výrazně snižuje vaše šance na získání půjčky, ale požádejte o nebankovní rychlé půjčky bez registru, které i kdyby mohli vaše zápisy vidět, neudělají to resp. to nebudou brát v úvahu.

Rychlé půjčky bez dokládání příjmu

Rychlé půjčky bez dokládání příjmu jsou vhodným typem půjčky pro žadatele, jejichž příjmy nedosahují taková čísla, aby mohli požádat bankovní společnosti, případně nemají příjem z pracovní činnosti. Nebankovní rychlé půjčky bez dokládání příjmu od vás nebudou požadovat dokládání, i když se může stát, že vás při žádosti budou ptát na váš přibližný měsíční příjem. Ten však nikdo neprověřuje. Čili pokud byl toto důvod, pro který jste chtěli od žádosti vycouvat, nebyl opodstatněný.

Rychlé půjčky pro nezaměstnané

Podobně jako dva výše zmíněné typy, tak i rychlé půjčky pro nezaměstnané jsou dostupné jedině v nebankovních společnostech, protože v bankách potřebujete mít stabilní zaměstnání. Tyto rychlé půjčky však nejsou poskytovány jen nezaměstnaným, ale i důchodcům, studentům, ženám na mateřské, živnostníkům …

Způsoby požádání

Pokud jsme vás o vhodnosti rychlých půjček přesvědčili, zbývá vám už jen si vybrat, jakou metodou byste o nich chtěli požádat:

Rychlé půjčky přes internet představují velmi rychlý způsob žádost, při kterém můžete mít žádost vypsánu již do 3 minut. Rychlé půjčky přes internet respektují vaši anonymitu, protože nemusíte nikam chodit, ani nic podepisovat. To vše můžete udělat i z vašeho obývacího pokoje. Rychlé půjčky přes internet jsou dostupné u bankovních i nebankovních zprostředkovatelů.

Rychlá půjčka přes telefon je také rychlý způsob žádosti, jelikož se spojíte přímo s pracovníky zprostředkovatele, od kterého chcete půjčku požádat. Přes telefon uvedete vše, co daná společnost potřebuje na korektní vypsání žádosti a stejně to můžete využít k dotazu o všem, co vás ohledně rychlé půjčky zajímá. Rychlá půjčka přes telefon je dostupná u bankovních i nebankovních zprostředkovatelů.

Osobní setkání patří k nejstarším a zároveň nejklasičtějším způsobům žádosti o půjčku. Setkáte se tváří v tvář pracovníkovi společnosti. V případě bankovních společností můžete přímo navštívit pobočku, v případě nebankovních společností si můžete sjednat schůzku buď u vás doma nebo na jiném místě (za předpokladu, že nemají pobočku).

Rychlé půjčky přes sms jsou dostupné výhradně u nebankovních společností. Výhodou je, že nepotřebujete přístup na internet, pouze váš mobilní telefon. Zjistíte si formu sms žádosti, stejně i číslo, na které je třeba žádost o rychlé půjčky přes sms odeslat. Nevýhodou je, že si je třeba velmi přesně nastudovat podmínky jednotlivých zprostředkovatelů, protože někteří mají přehnané poplatky za zprostředkování půjčky, jakož i za úrokové sazby. Rychlé půjčky přes sms nejsou odesílány do 10 minut od schválení žádosti, ale většinou to trvá několik dní. Několik dní může trvat i vyhodnocování žádosti.

Rychlé půjčky byly, jsou a budou velmi vyhledávaným tématem každé kategorie obyvatelstva, protože minimálně ČR vládne ekonomická nerovnost, ze které pramení potřeba obyčejné lidi vyhledávat finanční pomoc v institucích různého typu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Rychlé půjčky vám nabízejí řadu možností …"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*