Rychlá půjčka na účet

nebankovní půjčkanebankovní půjčka

Nemáte-li aktuálně dost peněz na složenky, nájem či bydlení, je jediným vhodným řešením půjčka. Můžete si vybrat z nepřeberného množství bankovních i nebankovních půjček. V bance jsou obvykle přísnější podmínky pro získání půjčky než v nebankovním sektoru. Banky prověřují váš příjem i registr dlužníků. Chcete-li půjčku v bance, musíte mít u ní založen účet. Splátky půjčky jsou posléze hrazeny z tohoto účtu. Oproti tomu nebankovní půjčky nabízejí sice půjčky za vyšší úrokové sazby, ale bez dokládání příjmů, dokazování bezdlužnosti nebo nahlížení do registrů.

Chcete si půjčit v nebankovním sektoru? PůjčkySnů.cz, vám s tím pomohou. Jde o online srovnání rychlých půjček. Rychlé půjčky jsou většinou krátkodobého rázu a jde o menší částky. Napoprvé si můžete půjčit většinou částky do 10 000. Mnohé společnosti vám půjčít poprvé jen částky do 3000 korun. Můžete si také volit nejrůznější metody vyplácení peněz. Dnes už to jde nejen na účet, ale i na anonymní platební karty, ale také prostřednictvím sázkových terminálů nebo v síti čerpacích stanic.

Rychlá půjčka na účet je skvělý produkt zejména pro osoby s nízkými příjmy jako jsou studenti nebo ženy na mateřské. Půjčit si můžete třeba na dva dny nebo na měsíc. Pokud si půjčujete poprvé, vybírejte půjčky bez poplatku bezúročnou, studenti mohou získat zdarma peníze, pokud jsou držiteli karty ISIC. K získání půjčky vám stačí pouze občanský průkaz. Získat půjčku můžete za těchto podmínek:

  • osoba starší 18 let
  • občan ČR
  • osoba s vlastním bankovním účtem
  • osoba s jakýmkoliv příjmem
  • bez exekuce

Rychlá půjčka je vaše za pár minut. Schválení půjčky trvá maximálně hodinu. Poté vám jsou peníze zaslány způsobem, který preferujete. Nejdéle trvá vyplacení půjčky prostřednictvím poštovní poukázky. Pošta vám ji doručí do pěti pracovních dní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup