Půjčky peer to peer vám nabízí výhodnější podmínky

peer to peer

Chcete realizovat své nápady nebo jen půjčit peníze na nákupy? Banky vám tyto peníze nejspíš nepůjčí. Pokud ano tak za nevýhodných podmínek, navíc musíte prokázat svou bonitu. Pokud si chcete půjčit výhodně a bez složitého prokazování na co peníze chcete, pak vyzkoušejte peer to peer půjčky – peníze od lidí.

Peer to peer půjčky jsou výhodné pro žadatele i investory

Peer to peer půjčky byly zavedeny ve Velké Británii, posléze v USA a dalších zemích. U nás se teprve usidlují a získávají si své zákazníky. Za loňský rok si češi tímto způsobem půjčili téměř 27 miliónů korun. Jsou výhodné jak pro žadatele, tak pro investory. Ti se sdružují na jednom portále, který dbá o poctivé sjednání půjček, jejich vyplacení, kontrolu bonity klientů a posléze o řádné splácení ze strany dlužníka. Za to získává poplatek z půjčené částky nebo fix stanovený v obchodních podmínkách. Žadatel získá výhodnou půjčku, kdy si nastaví nejen kolik chce půjčit, ale také si může vybrat, jak vysoký úrok akceptuje. Naopak investor si může zmírnit riziko a své peníze nabídnout mezi více dlužníků.

Jak probíhá vyřizování půjčky peer to peer?

Na příslušném portále se zaregistrujete. Poté vyplníte svůj uživatelský profil. Je potřeba uvést všechny údaje pravdivě. Body navíc získáte za možnost doložit příjem, ručení nemovitostí, ručitele, apod. Pokud máte exekuce, získáte půjčky s horším úrokem. Důležitým krokem je také napsat důvod, na co peníze chcete. Můžete to udělat stručně nebo ve formě svého příběhu. Následně zadáte částku o jakou máte zájem a příslušný úrok. Pak už jen počkáte až portál prověří vaši bonitu a investor nebo investoři vám nabídnou peníze. Můžete zvolit, zda jejich nabídku příjmete nebo ne. Zpravidla na to máte 21 dní, než vaše aukce definitivně skončí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Půjčky peer to peer vám nabízí výhodnější podmínky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*