Půjčka zdarma od netcredit

netcreditnetcredit

Chybí vám peníze a do výplaty je daleko? Není nic jednoduššího, než si půjčit. Výhodnou půjčkou do výplaty je půjčka zdarma. To znamená, že pokud vrátíte peníze v řádném termínu, nezaplatíte ani korunu navíc. Takovouto výhodnou půjčku vám nabízí Netcredit.
Netcredit je rychlá půjčka pro občany české republiky starší 18 let.

Pro získání půjčky musíte splnit několik podmínek:

  • nesmíte mít exekuci
  • musíte mít stálý příjem
  • potřebujete mít účet v bance vedený na vaše jméno
  • funkční mobilní telefon

Půjčka zdarma u Netcredit

 

U Netcredit si můžete půjčit od 1500 kč do 12 000 kč. Pokud si půjčujete poprvé, poskytnou vám pouze 4500 kč.


O půjčku si požádáte jednoduše vyplněním registračního formuláře na stránkách Netcredit. Pro ověření vašeho účtu musíte odeslat 1 haléř a počkat na posouzení žádosti o půjčku, které je velmi rychlé.


U netcredit můžete být aktivní pouze jedna půjčka zdarma. Pokud půjčku nemůžete splatit včas, je potřeba zažádat si o její prodloužení a zaplatit za něj poplatek. Vyhnete se tak zbytečným pokutám a penále z prodlení.


Netcredit je rychlá půjčka, kterou si vyřídíte z pohodlí domova. Díky tomu, že není potřeba složitého papírování, je vše vyřízeno rychle. Nepotřebujete ručitele, ani ručit nemovitostí.


Půjčka je bezúčelová. Je jen na vás, zda peníze použijete na zaplacení účtů, nečekaných výdajů v domácnosti nebo prostě jen vyrazíte na dovolenou či prodloužený víkend s partnerem.

půjčka zdarma

Co potřebuji k vyřízení půjčky zdarma?

K vyřízení půjčky zdarma u Netcredit vám stačí platný občanský průkaz a vlastní bankovní účet. Potvrzení o příjmu či výpis z účtu dokládat nemusíte. Pokud se chcete seznámi s úvěrovými podmínkami než budete čerpat půjčku zdarma, stačí si vybrat výši půjčky a délku splácení, poté si můžete zobrazit předsmluvní informace k těmto konkrétně zvoleným údajům.


Vyžízení půjčky u Netcredit lze pohodlně, ať už jste kdekoliv. Nemusíte chodit nikam na pobočku nebo složitě odesílat smlouvy. Stačí mít funkční telefon a připojení na internet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup