Půjčka pro nezaměstnané – kde ji dostanu?

Půjčka pro nezaměstnané

Potřebujete půjčit, ale právě nemáte žádnou práci, a tak nemůžete k žádosti o půjčku doložit potvrzení o příjmu? Pokud ano, tak jste na správném místě, protože u nás najdete dostupné půjčky pro nezaměstnané. Právě tento druh půjček v době rostoucí nezaměstnanosti patří mezi nejvyhledávanější finanční produkty na internetu. Specializované půjčky pro nezaměstnané vyhledávají často i ženy na mateřské nebo studenti, kteří také nemohou prokázat svůj příjem. Ale vyhledávají je i lidé se záznamem v registrech dlužníků, protože jsou často dostupné i bez zkoumání registru.

Které společnosti poskytují půjčky pro nezaměstnané?

Půjčky pro nezaměstnané nabízejí hlavně nebankovní společnosti, přičemž mezi nejoblíbenější formy půjčování patří. tzv. krátkodobé půjčky ( Ferratum, Creditpotal, Zaplo). Pomocí těchto půjček můžete získat 500 Kč až 10 000 Kč na dobu 2 až 30 dní. Jsou proto vhodné zejména tehdy pokud víte, že do této krátké doby budete moci splatit půjčku. Pokud si chcete půjčit na delší dobu, případně více peněz, tak můžete požádat o půjčku od společnosti Provident, která rovněž nabízí půjčky i pro nezaměstnané.

Jak mohu získat půjčku pro nezaměstnané?

Půjčku pro nezaměstnané můžete vyřídit online, tedy přes internet ale i přes telefon či sms. Přičemž lidé v dnešní době nejvíce využívají na vyřízení půjčky internet. Pro vyřízení totiž stačí vyplnit krátký online formulář a počkat, dokud vám nezatelefonuje obchodní zástupce společnosti, který s vámi probere všechny detaily půjčky. Zároveň vám sdělí zda byla půjčka schválena a pokud ano, tak vám řekne i kdy obdržíte peníze.

Kolik si můžu půjčit?

Výše půjčky se pohybuje většinou od 500 Kč do 100 000 Kč, přičemž vyšší částky můžete získat pouze pokud máte čím ručit. Na naší stránce však prezentujeme pouze ty společnosti, které nabízejí půjčky pro nezaměstnané bez ručení. A proto vám doporučujeme pečlivě zvážit svou schopnost splácet půjčku a zbytečně neriskovat ručením nemovitostí, autem nebo směnkou, když jste již tak v horší finanční situaci .Pokud potřebujete více peněz, tak raději zkuste najít novou práci, která vám pomůže vyřešit vaše finanční problémy.

Kdy dostanu peníze?

Rychlost půjčky závisí hlavně na konkrétním poskytovateli, většinou se však dá půjčka pro nezaměstnané vyřídit do několika hodin – často máte peníze na účtu do 24 hodin. Některé společnosti dokonce umí vyřídit půjčku a odeslat peníze už do pár minut, a proto se tento druh půjčky často nazývá i rychlá půjčka nebo půjčka ihned.

Na co si nezaměstnaní lidé nejvíce půjčují?

Nezaměstnaní lidé nejčastěji potřebují půjčit na nečekané výdaje v domácnosti nebo zaplacení faktur. Dnes už však půjčka pro nezaměstnané může sloužit i na tzv. na nový začátek – tedy např. na rekvalifikační kurz, na začátek podnikání nebo na zaplacení pracovní agentuře za zprostředkování práce v zahraničí.

Výhody půjček pro nezaměstnané

  • bez ručení nebo ručitele
  • dostupnost – bez dokládání příjmu
  • možnost vyřídit půjčku online – přes internet
  • rychlé získání peněz – často do 24 hodin
  • dostupné i bez zkoumání registru dlužníků
  • bez poplatků za vyřízení půjčky

Nevýhody půjček pro nezaměstnané

  • vyšší úroky než u bankovních půjček
  • pouze na menší částky

Nejoblíbenější poskytovatelé půjček pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané tedy nabízejí zejména nebankovní společnosti jako Profi CreditFerratum. Banky tyto půjčky velmi poskytovat nechtějí, výjimkou však může být pokud máte v některé bance účet již delší dobu a v minulosti jste pravidelně prokazovaly na účet svůj příjem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Půjčka pro nezaměstnané – kde ji dostanu?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*