Půjčka přes internet – kde si můžu půjčit?

Půjčka přes internet

Když potřebujete rychle, jednoduše a hlavně výhodně získat peníze, tak vás určitě zaujme velmi oblíbená půjčka přes internet. Nabízejí ji bankovní i nebankovní společnosti a získat ji může téměř každý od zaměstnaných přes důchodce až po ženy na mateřské a nezaměstnané. O půjčky přes internet je však zájem hlavně proto, že se dají vyřídit online, tedy přímo z pohodlí vašeho domova. Nemusíte nikam chodit a čekat v řadách dokud vám poskytnou, případně neposkytnou půjčku. Stačí vyplnit a odeslat formulář přes internet. O vše ostatní se postará poskytovatel půjčky.

Kdo poskytuje půjčky přes internet?

Na našem trhu dnes poskytují půjčky přes internet bankovní i nebankovní společnosti. Vybrat si tedy můžete podle toho jak rychle potřebujete peníze a kolik potřebujtete. Nejrychleji a nejsnáze získáte krátkodobou půjčku do 10 000 korun od společností Ferratum, nebo Creditportal. Pokud však potřebujete půjčit vyšší částku, tak se podívejte nabídku dlouhodobých půjček na naší stránce, kde najdete půjčky až do 600 000 korun. Mezi nejoblíbenější dlouhodobé půjčky patří nebankovní společnost Profi Credit, která poskytuje půjčky do 160 000 korun.

Pro koho je učená půjčka přes internet?

Půjčku přes internet mohou dostat osoby starší 18 let s pravidelným příjmem, v případě menší částky i lidé bez zaměstnání. Půjčka je tedy určena pro zaměstnané, podnikatele (živnostníky), ženy na md, důchodce (starobní, výsluhové, invalidní, vdovecké) ale i pro osoby v domácnosti a nezaměstnané.

Jak mám vyřídit půjčku přes internet?

Získání půjčky přes internet je opravdu jednoduché. Stačí když si vyberete typ půjčky podle délky splácení, zda potřebujete peníze jen na pár dní, tedy krátkodobou půjčku (500 až 12 000 Kč) nebo na více dnů, tedy dlouhodobou půjčku (50 000 – 300 000 Kč ). Následně si stačí vybrat společnost, od které si chcete půjčit a vyplnit formulář, v němž uvedete požadovanou výši půjčky a osobní údaje (u některých půjček uvádíte i výši příjmu). Po odeslání tohoto formuláře vás kontaktuje zástupce banky nebo nebankovní společnosti a probere s vámi všechny podmínky půjčky. Pokud jste se rozhodli, že s podmínkami souhlasíte, dohodnete se nasetkání a podepíšete smlouvu o půjčce. PS: Většina internetových půjček lze získat i bez osobního kontaktu – všechny krátkodobé půjčky, ale i dlouhodobé půjčky, při kterých odesíláte podepsanou smlouvu poštou.

Kolik si můžu půjčit?

Výše půjčky závisí hlavně na výši vašeho příjmu. Na naší stránce naleznete dostupné půjčky od 500 Kč do 600 000 Kč. Je jen na vás kolik si právě potřebujete půjčit.

Kdy dostanu peníze?

Půjčky přes internet se často označují také jako „rychlé půjčky“, peníze tedy dostanete prakticky ihned – většinou už do 24 hodin od schválení půjčky. Přičemž schválení často proběhne již do několika minut od podání žádosti o půjčku přes internetový formulář na naší stránce.

 

Na co je půjčka určena?

V dnešní době je většina půjček na internetu bezúčelová a proto se označují pojmem „půjčky na cokoliv“. Půjčené peníze tedy můžete použít na dovolenou, na koupi domácích spotřebičů či elektroniky, vyplacení účtů a faktur, koupi auta, ale i nábytku. Je prakticky jen na vás jak získané peníze využijete.

Půjčky přes internet jsou bezpečné

Vzhledem k tomu, že si přes internet umíte porovnat prakticky všechny klady a zápory půjček, tak se opravdu nemusíte ničeho obávat. Všechny společnosti totiž mají smlouvy na internetu a jsou ověřeny tisíci lidí, kteří si již v minulosti půjčovaly.

Výhody půjček přes internet:

  • rychlé vyřízení půjčky přes internet – už do pár minut
  • okamžité posouzení žádosti o půjčku
  • minimum papírování, téměř bez dokládání – stačí vyplnit online formulář
  • i bez zkoumání registru
  • bez poplatků za schválení půjčky
  • bezúčelová půjčka na cokoliv
  • bez ručení nebo ručitele
  • v některých případech i bez potvrzení o příjmu
  • peníze jsou poskytovány v hotovosti ale i převodem na účet

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Půjčka přes internet – kde si můžu půjčit?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*