Půjčka na byt

Půjčka na byt

Počet rodin, které potřebuji řešit svou finanční situaci nebo bydlení. Půjčka na byt je půjčka ručená vaší nemovitostí. Díky této půjčce lze rozšířit svou firmu, zkonsolidovat dluhy nebo si pořídit dům snů. K půjčce na byt je potřeba doložit osobní údaje a údaje k nemovitosti včetně dokumentů jako je kupní či darovací smlouva a výpis z katastru nemovitosti.

Půjčka na byt problémovým klientům

Půjčka na byt je jištěná nemovitostí a proto není potřeba dokládat příjem, neřeší se registry ani exekuce. Společností, které se zabývají vyplácením exekucí oproti zástavě domu či bytu jsou desítky. Někteří zákazníci tuto půjčku mohou využít pro efektivní a rychlé oddlužení či vyplacení exekucí na nemovitosti. Půjčka na byt může sloužit také výborně podnikatelům, kteří neuspěli z nějakého důvodu v bance. Půjčit si mohou i desítky milionů korun. Stačí mít nemovitosti v požadované hodnotě. Zastavit nemusíte jen byt, ale i komerční budovy, stavební parcely, lesy apod.

Kolik mi maximálně půjčí?

Jak vysoká bude půjčka na byt závisí na tom, jaká je hodnota nemovitosti. Zpravidla vám půjčí 50-70% z odhadované ceny nemovitosti. Minimální částka je 200 000 kč. Můžete si tak přijít i na několik milionů korun. Cenu nemovitosti stanoví odhadce společnosti nebo ho musíte najmout sami, ale počítejte s tím, že nejde o nejlevnější záležitost. Pro půjčky nemusíte chodit nikam daleko. Vybrat tu nejlevnější a nejlepší variantu můžete díky nezávislému online srovnání. Půjčka může být s dokládáním účelu i bez. Záleží u koho si půjčku vyberete, případně na podmínkách smlouvy.

Smlouvu si řádně přečtěte

Důležité je dbát na řádné přečtení smlouvy a veškerých příloh, zejména psaných drobným písmem. Snadno by jste o svou nemovitost mohli přijít v případě pozdní splátky, apod. Mezi poctivými poskytovateli půjček se najdou i takoví, pro které je půjčka na byt skvělým byznysem, jak přijít k nemovitostem opravdu lacino. Investora si prověřte v černých listinách, pomocí diskuzních fór a zkušeností zákazníků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Půjčka na byt"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*