Půjčka bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmůPůjčka bez doložení příjmů

Mnoho společností dnes nabízí půjčku bez doložení příjmů.

Takovouto půjčku vyhledávají především začínající podnikatelé, nezaměstnaní nebo lidé s nízkými příjmy.

Proč lidé vyhledávají půjčky a zadlužují se ?

Může za to trend dnešní doby, kdy reklamy na půjčku vyskakuji na lidi z novin, časopisů, televize, internetu i schránek. Všichni vám podsouvají, že získat půjčku je hračka. Nebankovní společnosti půjčí prakticky každému. Půjčka bez doložení příjmů je dostupná všem skupinám lidí, tedy i nezaměstnaným. Vzít si však půjčku bez jakéhokoliv stabilního příjmu sebou nese značné riziko v podobě nesplácení půjčky.

Na co si půjčit ?

Vzhledem k dostupnosti je půjčka bez doložení příjmů využívaná především na nákup nového vybavení bytu, placení nečekaných účtů, nákup nových spotřebičů nebo také na nákup dovolené či zaplacení školného. Všeobecně je však jediným rozumným důvodem pro zadlužování se pořízení nového nebo rekonstrukce stávajícího bydlení.

Na co si dát pozor ?

Pokud si chcete půjčit a nechcete jít pro půjčku do banky, kde jsou obvykle lepší podmínky, dávejte si pozor na pár věcí:

  • vždy si ověřte výši RPSN, aby jste věděli, kolik za úvěr zaplatíte celkem. Pokud toto společnost nabízející půjčku neuvádí nebo odmítá sdělit, půjčku si neberte a poohlédněte se jinde
  • vždy si řádně smlouvu přečtěte před jejím podpisem>
  • ujistěte se, jaká je výše splátek a zda je po celou dobu trvání úvěru neměnná
  • o jaký typ úvěru se jedná – revolving, běžný úvěr, účelový, se zástavou nebo bez
  • zvažte, zda budete úvěr schopni splácet, případně zda jej vůbec potřebujete
  • neplaťte poplatky předem
  • nenechte se do půjčky nutit

Půjčka bez doložení příjmů, jak ji získám?

Vyřízení půjčky je snadné. Stačí si o půjčku požádat pomocí formuláře na webových stránkách, telefonicky nebo osobně na schůzce s obchodním zástupcem.

K vyřízení vám obvykle stačí občanský průkaz, číslo účtu, zapnutý telefon, případně email. Schválení půjčky se pohybuje podle typu od 15 minut do několika dní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup