Potvrzení o příjmu

Potvrzení o příjmu

Nastala u vás situace, kdy musíte jít požádat do vaší banky o půjčku? Pokud jste stálým klientem, obejdete se i bez potvrzení o příjmu.

Tuto výhodu nabízejí především nízkonákladové banky. Půjčit si můžete od 20 000 kč až do 600 000 kč bez zajištění. U půjčky nad 300 000 je potřeba podpis spolužadatele tedy manžela, či manželky, pokud nějakého máte.

Půjčka v bance bez potvrzení o příjmu

V případě, že jste dlouhodobý klient, potřebujete k žádosti o půjčku pouze doklady totožnosti. Váš příjem si banka ověří prostřednictvím příchozích plateb na váš účet. Stávající klienti mohou o půjčku zažádat jednoduše přes internetové bankovnictví, kdy je žádost ihned posouzena nebo na pobočce, kde s vámi vyškolený pracovník sepíše žádost. V případě schválení půjčky vám připíšou peníze na účet téměř okamžitě.

Nový zákazník, který přichází do banky žádat o půjčku, si musí nejprve nechat založit běžný účet, což je jednou z podmínek bank pro získání půjčky. Ve valné většině však za tento účet platíte poplatky za jeho vedení. Musíte donést také aktuální potvrzení o příjmu, výpis z účtu, doklady totožnosti. Potvrzení o příjmu obsahuje údaje o vás, o zaměstnavateli, včetně kontaktů do zaměstnání, výši vašeho čistého příjmu za poslední tři měsíce. Nesmí chybět datum, podpis a razítko zaměstnavatele.

Výhody půjčky v bance

  • nízká úroková sazba
  • možnost odložení splátek
  • některé banky vám několik splátek odpustí

Nevýhody půjčky v bance

  • delší doba vyřízení pro nové klienty
  • nahlížení do registru dlužníků
  • nepůjčí vám s exekucí

V bance nemusíte žádat jen o půjčku. Můžete využít také kontokorent, kreditní karty, hypotéku, americkou hypotéku nebo refinancování půjček.

Refinancování

Pro refinancování stávajících úvěrů musíte doložit potvrzení o příjmu, veškeré dokumenty k půjčkám, výpis z kreditní karty i z účtu na který se váže kontokorent.

Refinancováním půjček výrazně ušetříte na úrocích, splátkách, poplatcích a prodlouží se vám doba splácení. Refinancování je výhodné ve všech směrech. Navíc si můžete půjčit peníze nad rámec a ty použít podle svého uvážení.

ke stažení


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Potvrzení o příjmu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*