Peníze za 15 minut? Poradíme vám kde!

finanace

Dostali jste se do nečekané finanční situace nebo potřebujete hotovost na podnikání? Využijte půjčku oproti zástavě vlastního automobilu. Peníze obdržíte do 15 minut.
Jak půjčka funguje?

Zástava automobilu je jeden z nejjednodušších způsobů, jak si půjčit peníze skutečně rychle. Stačí  vyplnit jednoduchý kontaktní formulář nebo si zavolat do autozastavárny. Obratem vás kontaktuje pracovník společnosti, který si  s vámi dohodne schůzku. Výhodou jsou pobočky po celé ČR. Můžete si sjednat tedy půjčku oproti zástavě vozu, ať jste kdekoliv.

Při oceňování vozu jsou brány v potaz parametry jako stáří vozu, počet ujetých kilometrů, technický stav, typ vozu a také aktuální tržní hodnotu vozu. Autozastavárna vám poskytne až 80 % z hodnoty vašeho vozu okamžitě v hotovosti. Peníze lze po dohodě dovézt přímo za vámi kamkoliv po celé ČR. Mobilní pohotovost funguje rychle a spolehlivě.

Půjčte si oproti zástavě vozu a auto můžete nadále používat

Poté, co dojde k podpisu smlouvy, můžete vůz zanechat v hlídaném prostoru nebo vám zastavárna umožní váš vůz nadále používat. V tom případě činí manipulační poplatek 2,5 % a je potřeba mít sjednáno havarijní pojištění.

Pobočky autozastavárny najdete ve všech velkých městech po celé ČR. Potřebujete nutně půjčku? Využijte skvělou nabídku. Získat můžete za malou chvilku i více než sto tisíc korun. Na co peníze potřebujete nemusíte nikomu dokládat. Poslat můžete nezávaznou poptávku. Lze si orientačně spočítat, kolik můžete oproti zástavě vozu získat. U půjčky není nahlíženo do registru dlužníků. Půjčit si tak může skutečně každý vlastník vozu. Auto musí být v dobrém technickém stavu. Manipulační poplatek začíná již na 1%.

Potřebujete půjčit? Není nic jednoduššího, než zaslat nezávaznou poptávku. Pokud vás nabídka zaujme, můžete uzavřít smlouvu o půjčce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Peníze za 15 minut? Poradíme vám kde!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*