Krátkodobá půjčka je vhodná i pro důchodce

Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka je určena i důchodcům. I ti čas od času potřebují půjčit na mimořádné výdaje, dárky vnoučatům nebo na dovolenou. Půjčka pro důchodce je určena osobám do 88 let. Po překročení této věkové hranice vám peníze nepůjčí. Výhodou rychlých půjček je, že důchodce nemusí dokládat důchodový výměr a přesto mohou získat až 15 000 korun za pár minut. Podminkou je mít pouze účet v bance vedený na své jméno. Krátkodobou půjčku musíte splatit v jedné splátce zpravidla do třiceti dnů. Prodloužit termín je možné po úhradě menšího poplatku. Ten se odvíjí od výše půjčené částky a počtu dní, na které si ji prodloužíte.

Jednou z půjček pro důchodce je Kouzelná půjčka. Spolehlivá půjčka od ověřeného poskytovatele malých půjček. Peníze získáte do 60 minut bez složitého papírování. Můžete si je nechat převést na účet nebo rovnou nechat uhradit faktury. Tato půjčka pro důchodce je určena všem, kdo nejsou v insolvenci a nemají exekuce. Aby jste si půjčku sjednali nemusíte nikam dojíždět. Z pohodlí domova to zvládne i méně pokročilý uživatel internetu. Formulář je interaktivní a půjčka velmi flexibilní.

Další půjčka, která je vhodná pro důchodce je nová XS půjčka. Důchodce si může půjčit až 15 000 korun se splatností tři měsíce. Půjčku poskytuje společnost Provident Financial. Vyplatí vám ji na bankovní účet nebo v hotovosti. Splátku si rozvrhněte v týdenním nebo měsíčním intervalu. Nenajdete zde nepřehlednou smlouvu nebo skryté poplatky. Obchodní zástupce vám rádi zodpoví veškeré vaše otázky. I zde je možno využít první půjčka zdarma. Tato nabídka je však časově omezena. Půjčku si vyřídíte online a netrvá to více než dvě minuty. K vyřízení u vás doma potřebujete platný doklad totožnosti, doklad o pravidelném příjmu. Vše jde snadno a rychle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Krátkodobá půjčka je vhodná i pro důchodce"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*