Japonská půjčka od HomeCredit – je opravdu tak výhodná?

Japonská půjčka od HomeCredit

Známým produktem, o kterém ví snad úplně každý. Japonská půjčka na cokolivumožní novým klientům bleskový úvěr až do výše 4999 korun, což mnohdy pomůže v době před výplatou nebo při nějaké nenadálé události. Polozapomenutá složenka, porouchaný elektrospotřebič, důvodů pro půjčku tu přeci může být určitě celá řada.

Peníze dostanete už během pár minut

Japonská půjčka znamená bleskové jednání, které se hodí vždycky, když zrovna spěcháte a dostat peníze až zítra je již poněkud pozdě. Mezi tuzemskými půjčkami jsou právě u této nejnižší poplatky, vrátit dlužnou částku do 14 dnů znamená také odpuštěné úroky. U druhé a další půjčky se však úroková míra drží poměrně při zemi. Jaké jsou tedy celkové parametry?

  • Bezúčelová půjčka, která se vyřídí do jedné minuty od podání žádosti.
  • Možnost získat 1 – 50 tisíc korun (u nových klientů maximálně 4999 Kč).
  • Splatnost od 30 dní do 12 měsíců (u nových klientů platí nejnižší varianta).

mini-Dollarphotoclub_67896

Je to vlastně taková rychlá půjčka do výplaty, na kterou je spoleh. Vyplacena bude totiž skoro ihned a je jasné, že tomuhle může máloco na našem trhu konkurovat. Možností ale máte přeci jen trochu víc, podívejte se na náš srovnávač a budete mít hned o něco jasněji. Úrok, splatnost, výše půjčky a ještě i další podrobnější informace o provozovateli půjčky, abyste měli představu o tom, s kým vlastně byste mohli mít tu čest. Vysoká schvalovatelnost je samozřejmostí, u některých nabídek dosahuje hodnoty až 95 procent. A opravdu to není nějaký žert, přesvědčte se o tom nakonec sami. Během kalendářního roku je prostě vždycky nějaká ta situace, kdy teče rodinnému rozpočtu trošku do bot a chce to drobnou finanční injekci, no ne? Toto řešení je navíc diskrétní a poměrně výhodné.

Poprvé si můžete půjčit zcela zadarmo

Pro nové zákazníky je tu skvělá nabídka. První půjčka zdarma, která znamená, že vlastně nemusíte platit žádné úroky – stačí jen splatit své závazky včas, nejčastěji je termínem čtrnáct dnů, v některých případech jde až o celý kalendářní měsíc. Nebankovní půjčky, tohoto tématu se zkrátka vůbec nebojte!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Japonská půjčka od HomeCredit – je opravdu tak výhodná?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*