Jak najít spolehlivou půjčku do 5 000 Kč?

Ocitli jste se v situaci, kdy by se vám hodila menší finanční výpomoc? Rychlou půjčku do 5 000 Kč dnes nabízí kde kdo. Jak ale poznat, který poskytovatel je spolehlivý, korektní a půjčku u něj ve výsledku několikanásobně nepřeplatíte? Máme pro vás několik rad.

Půjčku na vánoční dárky, dovolenou, telefony, elektroniku, nábytek a podobně si dnes můžete sjednat na každém rohu. Rychlou půjčku do 5 000 Kč vám poskytnou například banky v podobě kreditních karet či kontokorentních úvěrů, ale i řada nebankovních společností, které vám vyplatí peníze přímo na ruku.

Pozor, ať zbytečně nepřeplatíte, protože nemusíte!

Není společnost jako společnost. Ověřené úvěrové společnosti nabízí krátkodobé půjčky s férovými úroky, flexibilní splátky i možnost odložení splátek. Půjčku do 5 000 Kč přeplatíte například o 11 %, což je v takovém případě 550 Kč. To není nic závratného, když vezmete v úvahu rychlost dané půjčky.

Ovšem existují i firmy, které si zčistajasna otevřou pobočku ve městě v postranní uličce. Sedí zde paní v malé kanceláři a kolemjdoucím nabízí „ty nejvýhodnější“ drobné půjčky. Od takových se držte raději dál! Člověk odsud nadšeně odejde s hotovostí, ale se splácením se pěkně zapotí, protože si sjednal půjčku s 300 % úrokem.

Ověřte si daného poskytovatele

Jedinou spolehlivou radou, jak nenaletět s rychlou půjčkou, je předem si ověřit, od koho si půjčku sjednáváte.

  1. Zabrouzdejte na internetu, najděte si stránky dané úvěrové společnosti a jejich smluvní podmínky.
  2. Projděte si reference a zeptejte se někoho, kdo má se společností osobní zkušenost.
  3. Mnohé vám mohou prozradit i úvěrové kalkulačky, které jsou již běžnou součástí webových stránek.

Porovnávejte pomocí online kalkulaček

Úvěrové kalkulačky jsou velice šikovným nástrojem. Stačí do nich zadat požadovanou částku, délku splácení a ve vteřině máte spočítané měsíční splátky, úroky, RPSN, a dokonce vidíte, kolik ve výsledku zaplatíte. Jednoduše tak můžete mezi sebou produkty porovnávat a vybrat si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Jak najít spolehlivou půjčku do 5 000 Kč?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*