I maminky na mateřské si mohou půjčit peníze. Poradíme vám, jak na to

půjčka na mateřské dovolené

Občas je opravdu náročné získat půjčku, natož půjčku podle svých představ. V bankách si vystojíme dlouhé řady, ale někdy zbytečně. Nesplňujeme všechny jejich přísné podmínky, díky kterým si můžeme vzít půjčku.

Problém mají maminky na mateřské

Mateřský a rodičovský příspěvek se pohybuje ve velmi nízkých částkách. Je nám tedy jasné, že postarat se o dítě je z takové částky skoro až nemožné. A pokud maminka nemá podporu od otce dítěte nebo blízké osoby, potřebuje si peníze půjčit. Banky jsou v tomto ale velmi opatrné a do takových půjček se nehrnou, pokud maminka nemá čím ručit.

Podobnou skupinou jsou i nezaměstnaní lidé, kteří nemají stálý příjem. Bez něj bance jen těžko dokážete, že budete moci půjčku opravdu dlouhodobě splácet. A co takoví studenti a mladí lidé? Ti tvoří opravdu velmi velkou skupinu, která je nazvaná riziková. Žádné vysoké příjmy a stabilita. Ani mladí živnostníci nemusí v každé bance uspět s půjčkou.

Co musíte prokázat v bance:

  • musíte prokázat, že jste občanem České republiky nebo máte pobyt na území ČR,
  • že jste schopni splácet úvěr z vašeho pravidelného příjmu,
  • že půjčené peníze zajistíte tuzemskou nemovitostí.

Maximální výše vaší půjčky bude záviset na tom, zda jste schopni splácet ji a také od zajištění nemovitostí. Samozřejmě, vše záleží i na typu banky, protože někde se mohou podmínky pro půjčku lišit.

Co dělat, když vám nechtějí půjčit peníze?

Můžete se obrátit na Bankerat, který preferuje rychlé vyřízení půjčky, a to znamená, že peníze dostanete už do pěti dnů. V bankerat.cz si půjčujete peníze od soukromé osoby, která se rozhodla investovat do kolektivní půjčky. Jde o fyzickou osobu, která dobrovolně půjčuje finance jiným lidem a z půjčky získává úroky.

Kolektivní půjčka probíhá online, proto ji nemusíte vyřizovat osobně a čekat v dlouhých frontách. Jde o moderní systém půjčování peněz, který si získal pozornost milionů lidí na celém světě.

Co od vás bude potřebovat bankerat:

Abyste si mohli půjčit peníze:

  • musíte se zaregistrovat na naší webové stránce,
  • musíte mít minimálně 21 let,
  • nemůžete být na černé listině neplatičů v bankovních a nebankovních subjektech (pokud jste se na ní někdy ocitli, můžete nás požádat o přehodnocení vaší žádosti, stačí, když nám pošlete výpis z vašeho bankovního účtu).

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "I maminky na mateřské si mohou půjčit peníze. Poradíme vám, jak na to"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*