Díky půjčkám si mladí mohou dovolit více

půjčka pro mladé

Výdaje, které měsíčně utratíme, se liší od kraje ke kraji a také závisí na věkové skupině, ve které se nacházíte. Jinak jsou na tom studenti – vysokoškoláci, jinak mladí pracující lidé, no a odlišné finanční povědomí mají také lidé ve středním věku.

Za co utrácejí vysokoškoláci?

Většina ze studentů bydlí na kolejích, privátech nebo do školy docházejí, musí se někde stravovat, no a v neposlední řadě si chtějí užít své aktivity a univerzitní život. I tato skupina utratí na svůj život nezanedbatelnou částku peněz, kterou jim většinou poskytují rodiče. V případě, že si studium musí financovat sami, většinou pracují nebo brigády či sahají po zvýhodněných půjčkách pro mladé.

Život po škole a finance

S nástupem do zaměstnání se vždy změní pohled na finance. Už není v pozadí ten vždy usměvavý obličej matky nebo otce, kteří vám přispívají na život na koleji, školní povinnosti nebo na to, když si chcete něco osobní koupit. Už jste jen vy, vaše peněženka a vaše spotřebitelské chování.

Do věku 26 – 27 let se mladí snaží co nejvíce ušetřit. V tomto věku se často rozhodují o své další budoucnosti, chtějí si pořídit vlastní bydlení, a tak své úspory začnou vybírat a utrácet. Problém trochu nastává, když zjistí, že naspořených peněz není tolik, kolik předpokládali. Ať už proto, že utráceli nad rámec potřebných věcí, nebo proto, že jejich příjem prostě nebyl natolik vysoký, aby si naspořili dostatek.

I pro mladé poskytujeme půjčky až do 10 000 korun

Umět šetřit je otázkou několika faktorů – příjmu, nákladů a míry kontroly nad vaším konzumním chováním. Mnohdy to není jednoduché, a proto lidé sahají po externích zdrojích, které jim pokryjí financování úvěru na bydlení, rekonstrukci, koupi nového auta či dovolenou u moře.

Dopřát si tyto uvedené věci není luxusem. Stačí, pokud znáte půjčku Ferratum, kde si můžete půjčit od soukromých investorů, a to až do výše 10 000 Kč. Model kolektivního půjčování je transparentní, bezpečný a efektivní. V zahraničí je známý a oblíbený.

Tip na závěr

Jakou radu na zlepšení stavu vašich financí a sebediscipíny doporučují finanční odborníci dodržovat poměr 10: 20: 30: 40. Co to znamená?

  • 10% z platu si máme odložit do rezervy
  • 20% z něj využít k budování dlouhodobých aktiv, pod které spadá auto, zařízení nebo cokoliv, co se používá déle než rok,
  • 30% by mělo jít na splácení úvěrů,
  • 40% má pokrýt náklady na život a chod domácnosti.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Díky půjčkám si mladí mohou dovolit více"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*