Creditportal.cz

creditportalcreditportal

Potřebujete si půjčit rychle menší finanční obnos?
Creditportal.cz vám nabízí rychlé a snadné řešení. S první půjčkou od Creditportal.cz si můžete půjčit až 5000 kč. Půjčit si můžete až na třicet dní.

Druhou a další půjčku můžete mít až do výše 30 000 kč. Navíc si můžete vybrat způsob výplaty peněz. O výplatu si můžete zažádat u čerpacích stanic EuroOil, pomocí Blesk peněženky nebo převodem na váš účet. Získat půjčku tak můžete kdykoliv a kdekoliv.
Creditportal.cz vám půjčí 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Půjčka je bezúčelová a může vám pomoci v případech, kdy potřebujete zaplatit nezaplacené účty za telefon, energie nebo další služby, nečekané výdaje za opravy spotřebičů či auta nebo prostě jen na zaplacení dovolené. Za co peníze utratíte záleží čistě jen na vás.A jak si můžete o půjčku požádat?

Jednoduše pomocí online formuláře. Stačí vyplnit žádost a peníze můžete mít již za 15 minut. Pokud si půjčujete poprvé, je potřeba se zaregistrovat. Registrace vám zabere jen malinkou chvilku a stačí vám pouze vaše osobní údaje. Teprve poté si můžete přes svůj účet požádat o půjčku.
O půjčku může zažádat každý ve věku od 18 let. K vyřízení půjčky vám postačí platný občanský průkaz, funkční telefon a email. Dále je potřeba mít vlastní účet vedený na vaše jméno. Podmínkou je, že nesmíte mít u Creditportal.cz žádnou nesplacenou půjčku. Při schvalování žádosti je nahlíženo do registru dlužníků. S půjčkou od Creditportal ihned víte, kolik musíte vrátit. Sami si zvolte výši půjčky a dobu splacení. Rychlé půjčky využívají především ženy na mateřské dovolené a začínající OSVČ, kteří mají problém získat půjčku v bance.V případě, že nemůžete půjčku splatit včas, stačí kontaktovat zákaznickou linku a půjčku si jednoduše prodloužit. Za poskytnutou půjčku neplatíte žádné skryté poplatky. S
Creditportal.cz se nemusíte bát si půjčit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup