Cena půjčky

Cena půjčkyCena půjčky

Vzít si půjčku v bance nebo nebankovní půjčku? Rozhodující není jen bonita a příjem, ale také cena půjčky. Cena půjčky je celková suma, kterou za půjčku zaplatíte za celou dobu jejího trvání. Částka má zahrnovat veškeré poplatky a zaplacené úroky s touto půjčkou spojené.

Porovnání půjček – cena půjčky

To, zda je úvěr pro nás výhodný či nevýhodný posuzuje každý jinak. Pro někoho je důležitá celková cena půjčky, pro někoho zase nízké splátky, dlouhá doba splácení nebo vyplacení půjčky ihned na účet. Cena půjčky by však měla být ten nejdůležitější ukazatel, zejména pokud si půjčujete v nebankovním sektoru.

I když se vám zdá, že půjčka 20 000, se splatností na jeden rok je méně výhodná, než půjčka 4000 do výplaty, zjistíte, že jde obvykle o pravý opak. Tyto malé půjčky jsou úročeny úrokovou sazbou mnohdy přesahující až 500%.

O půjčte uvažujte

Většina z nás o půjčce uvažuje dlouho předtím než si ji vezmou. Cena půjčky je velmi důležitá téměř pro všechny. Ale jen do chvíle, než si o půjčku skutečně požádají. Pak je důležitá rychlost vyřízení a vyplacení samotné půjčky. Mnozí z nás se dostanou do situace, že půjčku nutně potřebují a tak si vyberou rychlou půjčku na úkor její ceny. Přitom se tato rychlá půjčka může vyšplhat na celkovou částku až několik desítek tisíc korun.

Ideální je srovnat si půjčky pomocí online srovnání půjček, kde stačí zadat výši požadované půjčky, parametry jako délka splácení a vaše osobní údaje a kalkulačka vám vyjede ty nejvýhodnější půjčky. Srovnání půjček je zdarma a nezávazné. Pokud vás nabídka zaujme, můžete si o půjčku ihned požádat. Pomocí online srovnání si můžete vzít až 600 000 kč bez zajištění. Pamatujte však na to, že u půjček nad 300 000 kč potřebujete mít podpis spolužadatele, tedy manžela či manželky. Na druhou stranu většinou nemusíte shánět ručitele, což je v dnešní době velmi těžké. Málokdo je ochotný se zaručit za cizí dluhy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Cena půjčky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*