Bezúčelový úvěr

Bezúčelový úvěrBezúčelový úvěr

Chcete si půjčit peníze a nechcete uvádět v bance na co peníze potřebujete? Vyberte si bezúčelový úvěr. Díky bezúčelovému úvěru můžete procestovat třeba celý svět. Můžete si půjčit od 15 000 do 500 000 na cokoliv si vzpomenete, bez ručitele. Vždy si řádně proberte vaše finanční možnosti a zvažte, zda úvěr opravdu potřebujete. Neberte si půjčku, pokud s ní chcete zaplatit jiné dluhy. Vyhnete se tak zbytečným problémům. Půjčka v bance má přísnější podmínky, ale nižší úrokovou sazbu a rozhodně je bez poplatků předem.

Podmínky bezúčelového úvěru

Podmínkou je věk minimálně 18 let, musíte být zaměstnanec nebo osvč či důchodce. Pokud máte záznam v registru solus, půjčku vám zamítnou. Půjčka není vhodná pro ženy na md a podnikatele bez historie. Úvěr není vázan na účel použití, nedokládáte žádné faktury nebo účtenky. Za co peníze utratíte je jen a jen na vás.

Vyřiďte si půjčku online z domova

Pokud chcete bezúčelový úvěr, žádost si můžete podat online od počítače doma nebo v kanceláři. Stačí navštívit stránky banky, vyplnit žádost a do tří dnů vás zkontaktuje kurýr, který vám doveze smlouvu až domů. Zaktivujete svůj účet a potvrdíte žádost v online bankovnictví. Získat bezúčelový úvěr je v dnešní době opravdu snadné.

Bezúčelový úvěr a jeho výhody

  • Snadné vyřízení online
  • Půjčka na cokoliv
  • Půjčí vám až 500 000
  • Garantovaný úrok
  • Možnost odpuštění splátek
  • Bez poplatku za poskytnutí půjčky
  • Sami si zvolíte výši splátek

Vyhodnocení žádosti

Vyhodnocení žádosti o bezúčelový úvěr trvá pár minut. Stálí zákazníci nemusí dokládat příjmy ani jiné dokumenty, pokud jste nový zákazník, je třeba založit si účet a doložit výši příjmů za poslední tři měsíce. Splátky budou strhávány z vašeho účtu. K podání žádosti potřebujete platný občanský průkaz. Banky žádosti posuzují individuálně a je proto velmi pravděpodobné, že pokud neprojdete v jedné bance, v druhé bude vaše žádost schválena bez problémů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Bezúčelový úvěr"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*